Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidməti vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün ümumi müsahibə elan edilir. Müsahibəyə təqdim edilmiş vakant vəziflər barədə buradan məlumat əldə edə bilərsiniz.
Ümumi müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 13 iyul 2022-ci il tarixindən 11 avqust 2022-ci il saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzin internet portalında Dövlət qulluğu üzrə müraciət Formasını doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər. Namizəd portala daxil etdiyi məlumatların və sənədlərin aktuallığını və tamlığını təsdiq etməlidir.
Elan edilmiş müsahibədə iştirak üçün müraciət edən namizəd “Dövlət qulluğu haqqında” Azərbaycan Respublikasının Qanununun 27-ci maddəsinin və qanunvericiliklə müəyyən olunmuş vakant vəzifələrin tutulmasının ümumi şərtlərinin tələblərinə cavab verməlidir.
Müsahibə ilə bağlı ətraflı məlumatı Azərbaycan Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzinin rəsmi internet səhifəsindən (www.dim.gov.az) əldə edə bilərsiniz.

A general interview is announced for filling vacant civil service positions of the Antimonopoly and Consumer Market Control State Service under the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan. You can get information about the vacant positions submitted for interview here.
Candidates who want to participate in the general interview must register by filling out the civil service application form on the website of the State Examination Center from July 13, 2022 to August 11, 2022 at 18:00. The candidate must confirm the validity and completeness of the information and documents entered in the portal.
The candidate applying for participation in the announced interview must meet the requirements of Article 27 of the Law of the Republic of Azerbaijan "On Civil Service" and the general conditions for holding vacant positions determined by legislation.
You can get detailed information about the interview from the official website of the State Examination Center of the Republic of Azerbaijan (www.dim.gov.az).