Vakant dövlət qulluğu vəzifəsinin tutulması üçün daxili müsahibə ELANI
Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidməti vakant dövlət qulluğu vəzifəsinin tutulması üçün daxili müsahibə elan edilir. Müsahibəyə təqdim edilmiş vakant vəzifə barədə buradan məlumat əldə edə bilərsiniz.
Daxili müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 30 iyun 2022-ci il tarixindən 19 iyul 2022-ci il saat 18:00-dək Dövlət İmtahan Mərkəzin internet portalında Dövlət qulluğu üzrə müraciət Formasını doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər. Namizəd portala daxil etdiyi məlumatların və sənədlərin aktuallığını və tamlığını təsdiq etməlidir.
Elan edilmiş müsahibədə iştirak üçün müraciət edən namizəd “Dövlət qulluğu haqqında” Azərbaycan Respublikasının Qanununun 27-ci maddəsinin və qanunvericiliklə müəyyən olunmuş vakant vəzifələrin tutulmasının ümumi şərtlərinin tələblərinə cavab verməlidir.
Müsahibə ilə bağlı ətraflı məlumatı Azərbaycan Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzinin rəsmi internet səhifəsindən (www.dim.gov.az) əldə edə bilərsiniz.

An internal interview is announced for filling the vacant civil service position of the State Service for Antimonopoly and Consumer Market Control under the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan. You can get information about the vacant position submitted for interview here.
Candidates who want to participate in the internal interview must register by filling out the Civil Service Application Form on the Internet portal of the State Examination Center from June 30, 2022 to July 19, 2022 at 18:00. The candidate must confirm the validity and completeness of the information and documents entered in the portal.
The candidate applying for participation in the announced interview must meet the requirements of Article 27 of the Law of the Republic of Azerbaijan "On Civil Service" and the general conditions for holding vacant positions defined by legislation.
You can get detailed information about the interview from the official website of the State Examination Center of the Republic of Azerbaijan (www.dim.gov.az).